Lehká a kompaktní kladka může být použita v záchranných systémech při vytahování z ledovcové trhliny nebo v improvizovaných kladkostrojích. Další informace
Lehká a kompaktní kladka OSCILLANTE může být použita v záchranných systémech při vytahování z ledovcové trhliny nebo v improvizovaných kladkostrojích. Pohyblivé bočnice umožňují snadnou instalaci.
| Hmotnost | 38 g |
| Certifikace | CE EN 12278, UIAA |
| Průměr kotouče | 25 mm |
| Účinnost | 71 |
| Pracovní zatížení | 4 kN |
| Pracovní zatížení | 15kN |
| Průměr lana max | 11 mm |
| Průměr lana min | 6 mm |
Petzl se zaměřuje na výrobu vybavení pro horolezce, speleology a další outdoorové aktivity. Mezi hlavní produkty značky patří čelovky, karabiny, sedáky, cepíny, mačky a další horolezecké vybavení.