Lehké dvoudílné hole z hliníku a karbonu pro délší nordic walkingové trasy. Další informace
Tyto lehké dvoudílné hole z hliníku a karbonu se díky své nízké hmotnosti ideálně hodí na delší túry při nordic walkingu. Nabízí kombinaci lehkosti a optimální stability. Nová technologie Nordic Shark pro rukojeť-poutko vám zajistí přesné vedení, ovládání a nejlepší možný přenos síly. Pomocí nastavovacího systému Speed Lock 2 plus můžete plynule nastavit délku v rozmezí 100–125 cm.
Rukojeťový systém SharkSystém Shark nabízí optimální přenos síly díky přímému spojení ruky a hole. Rychlé nacvaknutí a vycvaknutí není problém. Všechna poutka a rukavice Shark jsou kompatibilní se všemi holemi Shark. |
|
Rukojeť Nordic SharkTechnologie popruhů na rukojeť vyvinutá 100% pro běžecké lyžování. Více vedení, ovládání a přenosu síly, stejně jako lepší použitelnost. |
|
Poutko Shark Frame Strap MeshPlynule nastavitelné a individuálně přizpůsobitelné poutko. Umožňuje rychlé a jednoduché připnutí a odepnutí hole a je kompatibilní se všemi holemi řady Shark. |
|
MateriálHliník HTS (Heat Treated Shaft) 6.5 a karbon CC (Carbon Composite) 600 |
|
Aretační systém Speed Lock 2 PlusSystém nastavení pracuje s vnější svorkou, která umožňuje jednoduchou změnu nastavení a nabízí maximální sílu upnutí. |
|
Talířek NordicKompaktní talířek. Chrání před zapadnutím do měkkého podkladu a lze ho snadno vyměnit rukou. |
|
Hrot Flex TipRobustní hrot, který je zárukou bodově přesného nasazení hole a dokonalé stability v téměř každém terénu. |
|
Gumová koncovka Powergrip padPowergrip Pad z vulkanizovaného materiálu zajišťuje optimální úchop na asfaltových cestách a silnicích. |
| Činnosti: | Nordic Walking |
|---|---|
| Věková skupina: | Dospělí |
| Pohlaví: | Unisex |
| Sizerun: | Žádné různé velikosti |
| Konstrukce: | Vario (plynule nastavitelné) |
| Oblast úpravy: | 100 - 125 cm |
| Velikost balení: | 91 cm |
| Hmotnost: | 194 g |
| Průměr: | 14|12 mm |
| Rukojeťový systém: | Shark System |
| Geometrie trubky: | No bend |
| Tvar trubky: | Válcový |
| Rukojeť: | Nordic Shark |
| Materiál rukojeti: | 2K Cork |
| Poutko: | Shark Frame Strap Mesh |
| Velikost poutko: | M - L - XL |
| Materiál trubky: | Hliník (HTS 6.5) | Kompozitní karbon (CC 600) |
| Horní část trubky: | Hliník |
| Spodní část trubky: | Karbon |
| Aretační systém: | Speed Lock 2 plus |
| Talířky: | Nordic |
| Hroty: | Flex Tip |
| Velikost hrotu: | Krátký |
| Gumová koncovka: | Powergrip Pad |