Nejžádanější model značky Topo Athletic v nové verzi. Ultimátní pánská trailová bota s vysokým tlumením pro maximální komfort na dlouhých trasách. Nabízí anatomický tvar, udržitelný svršek a spolehlivou podrážku Vibram XS Trek EVO. Další informace
Pánská běžecká bota Ultraventure 4 je navržena pro běžce a dálkové chodce, kteří hledají maximální pohodlí, aniž by ztratili kontakt s terénem. Tato generace staví na úspěchu svých předchůdců a přináší vylepšení v oblasti materiálů i komfortu. Je ideální volbou pro ultra dlouhé trailové běhy, objemové tréninky nebo pro moderní dálkovou turistiku.
Typická anatomická špička Topo poskytuje prstům prostor pro přirozený pohyb, zatímco inovovaná mezipodešev ZipFoam™ zajišťuje měkké dopady a citlivou odezvu. Svršek boty je vyroben z nové, vysoce prodyšné technické síťoviny s recyklovaným podílem. Osvědčená podrážka Vibram® XS Trek EVO nabízí vynikající trakci a vysokou odolnost proti opotřebení.
TIP: Pokud chcete využít prostorný předek boty naplno a dopřát si tak maximální pohodlí i pocit stability, doporučujeme používat prstové ponožky.
| Kategorie obuvi | Walking & Travel , Hiking , Trail Running |
|---|---|
| Hmotnost páru obuvi (velikost 42 EU) | 600 g |
| Materiál svršku | Syntetická textilie |
| Podšívka | Syntetický materiál |
| Voděodolná membrána | Bez membrány |
| Stélka | Ortholite |
| Obsázka | Špička boty |
| Mezipodešev | ZipFoam |
| Podešev | Vibram XS Trek Evo |
| Vyráběné velikosti | 40 - 50 EU |
| Drop | 5 mm |
| Přední výška chodidla nad povrchem | 30 mm |
| Zadní výška chodidla nad povrchem | 35 mm |
Značka Topo Athletic z USA představuje revoluci v outdoorovém obouvání. Zakladatel Tony Post, s více než třicetiletými zkušenostmi v oboru, se inspiroval přirozeným pohybem těla a vytvořil řadu produktů, které podporují zdravou biomechaniku běhu a chůze. S důrazem na kvalitu, funkčnost a estetiku, Topo Athletic nabízí od roku 2013 širokou škálu modelů bot pro běh i chůzi v přílodě.