Vylepšená generace oblíbeného dámského trailového modelu s nulovým dropem, maximálním tlumením a přirozeným střihem. Pursuit 3 pro ženy kombinuje vysoký komfort, stabilitu v technickém terénu a nekompromisní přilnavost podrážky Vibram Megagrip. Další informace
Dámská běžecká bota Pursuit 3 W je navržena pro běžkyně, které vyžadují nulový drop (výškový rozdíl mezi patou a špičkou), ale nechtějí slevit z nároků na pohodlí a tlumení. Pursuit 3 vyniká prostornou anatomickou špičkou, která je pro značku Topo Athletic typická a umožňuje prstům přirozený pohyb a stabilitu, zatímco patní část zůstává bezpečně zafixovaná.
Nová generace přináší vylepšený svršek z odolné síťoviny, která je prodyšnější a zároveň lépe odolává mechanickému poškození. Mezipodešev se specifickou směsí ZipFoam™ nabízí měkký dopad a pružný odraz. Bezkonkurenční trakci zajišťuje osvědčená podrážka Vibram® Megagrip, která vás podrží na mokrých kamenech, kořenech i v blátě.
TIP: Pokud chcete využít prostorný předek boty naplno a dopřát si tak maximální pohodlí i pocit stability, doporučujeme používat prstové ponožky.
| Kategorie obuvi | Walking & Travel , Hiking , Trail Running |
|---|---|
| Hmotnost páru obuvi (velikost 38 EU) | 520 g |
| Materiál svršku | Syntetická textilie |
| Podšívka | Syntetický materiál |
| Voděodolná membrána | Bez membrány |
| Stélka | Topo FKT |
| Obsázka | Špička boty |
| Mezipodešev | ZipFoam |
| Podešev | Vibram Megagrip |
| Vyráběné velikosti | 37 - 44,5 EU |
| Drop | 0 mm |
| Přední výška chodidla nad povrchem | 28 mm |
| Zadní výška chodidla nad povrchem | 28 mm |
Značka Topo Athletic z USA představuje revoluci v outdoorovém obouvání. Zakladatel Tony Post, s více než třicetiletými zkušenostmi v oboru, se inspiroval přirozeným pohybem těla a vytvořil řadu produktů, které podporují zdravou biomechaniku běhu a chůze. S důrazem na kvalitu, funkčnost a estetiku, Topo Athletic nabízí od roku 2013 širokou škálu modelů bot pro běh i chůzi v přílodě.