Vylepšená generace oblíbeného trailového modelu s nulovým dropem, maximálním tlumením a přirozeným střihem. Pursuit 3 kombinuje vysoký komfort, stabilitu v technickém terénu a nekompromisní přilnavost podrážky Vibram Megagrip. Další informace
TIP: Pokud chcete využít prostorný předek boty naplno a dopřát si tak maximální pohodlí i pocit stability, doporučujeme používat prstové ponožky.
| Kategorie obuvi | Walking & Travel , Hiking , Trail Running |
|---|---|
| Hmotnost páru obuvi (velikost 42 EU) | 640 g |
| Materiál svršku | Syntetická textilie |
| Podšívka | Syntetický materiál |
| Voděodolná membrána | Bez membrány |
| Stélka | Topo FKT |
| Obsázka | Špička boty |
| Mezipodešev | ZipFoam |
| Podešev | Vibram Megagrip |
| Vyráběné velikosti | 40 - 50 EU |
| Drop | 0 mm |
| Přední výška chodidla nad povrchem | 28 mm |
| Zadní výška chodidla nad povrchem | 28 mm |
Značka Topo Athletic z USA představuje revoluci v outdoorovém obouvání. Zakladatel Tony Post, s více než třicetiletými zkušenostmi v oboru, se inspiroval přirozeným pohybem těla a vytvořil řadu produktů, které podporují zdravou biomechaniku běhu a chůze. S důrazem na kvalitu, funkčnost a estetiku, Topo Athletic nabízí od roku 2013 širokou škálu modelů bot pro běh i chůzi v přílodě.