info

Triko Brubeck Active Wool T-Shirt

Pánské tričko s krátkým rukávem z kolekce spodního prádla ACTIVE WOOL je vyráběno z vysoce kvalitní vlny MERINO.
VýrobceBrubeck
L
Varianta10021998
Triko Brubeck Active Wool T-Shirt L dark blue
1 124,- Kč (1 249,- Kč) - 10%
928,93 bez DPH
Na dotaz

Popis produktu

Pánské tričko s krátkým rukávem z kolekce spodního prádla ACTIVE WOOL je vyráběno z vysoce kvalitní vlny MERINO, je určené pro všechny roční období ale skvěle funguje především v chladných podmínkách. Dvouvrstvý úplet a bezešvé provedení optimálně přilne k tělu a díky vlastnosti termoregulace chrání před chladem či přehřátím.

Vzhledem k vysoké elasticitě vlny, není prádlo pod oblečením viditelné a neomezuje tak volbu outfitu. Díky antialergenním a antibakteriálním vlastnostem vlny, nevyvolává prádlo alergie a zabraňuje nežádoucím pachům.

Brubeck patří již delší dobu k největším evropským výrobcům bezešvého termoprádla. Výrobky Brubecku můžete potkat po celém světě ve všem klimatických pásech. Důvodem je, že i navenek obyčejnému polyamidu nebo polyesteru umí v Brubecku dodat speciálním zpracováním skvělé termoregulační vlastnosti. Brubeck je jako jeden z mála výrobců, který umí propojit vlastnosti dvou samostatných vláken v jeden funkční materiál. Nejedná se vždy jen o kombinaci syntetika/syntetika. V Brubecku se totiž nespokojili jen s výrobou ze syntetických vláken, a proto obohatili svoji kolekci o výrobky z přírodních vláken (hlavně z merino vlny). Umí dokonce propojit, a tím využít, vlastnosti syntetického vlákna a přírodního v jeden výrobek. Všechny výrobky jsou velice jemné a příjemné a to i přesto, že se jedná vždy o dvouvrstvý materiál. Zároveň si materiál zachovává dlouho svoji pevnost a pružnost. Merino vlnu Brubeck odebírá jen z osvědčených farem, v kterých se chovají ke zvířatům šetrně a mají tu nejjemnější a nejkvalitnější vlnu.

 

  • velikost    M-XXL
  • materiál    56% polyamid, 41% Merino vlna, 1% polypropylen, 2% elastan
  • hmotnost    176 g/m2

Naposledy prohlížené

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit