info

Stoupací pásy Pomoca Climb Pro Glide Telemark.cz 100mm

Dokonalá náhrada za starší pásy Dynafit s možností volby upínání.
Produktové číslo10018782
VýrobcePomoca
2 990,- Kč (4 699,- Kč) - 36%
2 471,07 bez DPH
Skladem

Popis produktu

Skvělý skluz a přilnavost je benefitem těchto pásů Pomoca, které jinde nenajdete.

Nahraďte své staré pásy Dynafit za adekvátní. Tento model stouúacích pásů má našitou přední koncovku (typ Dynafit) do které je možné vložit ocelové oko i gumičku pro napnutí pásů. Obojí je součástí balení včetne háčků s nýty pro upnutí paty, ořezávacího nástroje a skladovacího obalu viz foto. 

Climb Glide mají velmi skluznou směs materiálů s vysokou odolností. Tyto stoupací pásy ocení profesionál i nováček, jelikož se na ně může spolehnout i na několikadenních túrách.

Ve strmých a zledovatělých podmínkách může dobrá přilnavost znamenat rozdíl ve výkonu a úsporu energie. Odolné pásy představují dokonalou rovnováhu mezi dobrým skluzem a výbornou přilnavostí zajišťující dokonalý odraz.

Pásy Pomoca Pro Glide mají membránu, která je vložená ve vrstvě mezi lepidlem a chlupem. Díky tomu zůstane lepidlo v dobré kondici na jakémkoliv sněhu.

GRIP - dobrá přilnavost při stoupání je velmi důležitá. POMOCA tedy vyvinula kombinaci materiálů a technik tkaní, aby spojila klouzavost a odolnost s přilnavostí. Vybalancované technologie a systémy uchycení vláken činí z pásů POMOCA Race Pro Grip velmi stabilní produkt do všech podmínek s delší životností.
SSL - díky tenčím vrstvám se značce POMOCA podařilo odlehčit svou klasickou membránu SAFER SKIN. SAFER SKIN LIGHT (SSL) je o 12 % lehčí, což znamená 150 g/m2. Díky SSL je pár pásů asi o 60-75 g lehčí a přitom zůstává 100% voděodolný.
EVER DRY 3.0 - představuje největší krok vpřed s ohledem na životní prostředí. Jedná se o první ošetření skluzné vrstvy pásů na trhu, které neobsahuje žádný perfluorocarbon, chemickou látku, která je škodlivá pro životní prostředí.
GLIDE - díky exkluzivnímu procesu výroby získají uživatelé extra skluz s menší námahou. Tato úprava, která se aplikuje na konci výrobního procesu a po celé délce vlákna, způsobuje, že pás klouže a účinněji odolává vlhkosti. Pásy s touto technologií nabízí efektivní výkon po celou dobu jejich životnosti.

  • materiál 65% mohér + 35% nylon
  • délka pásu bez koncovek min. 180 cm
  • šířka 100 mm
  • max. doporučená šířka lyží do 88 mm pod botou
  • skluznost 213 kcal/h
  • přilnavost 52 g/cm2
  • hmotnost 1.200 g/m2
  • pár


Produkt vyvinutý s naší pomocí pouze pro Telemark.cz.

  

Naposledy prohlížené

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit