info

Skialpové vázání Skitrab Titan Gara World Cup

Nejlehčí závodní vázání Skitrab s titanovou pružinou pro sportovní vyžití.
Produktové číslo10022265
VýrobceSkitrab
10 575,- Kč (11 750,- Kč) - 10%
8 739,67 bez DPH
Na dotaz

Popis produktu

Vázání Skitrab Titan Gara má inovativní špičku tvořenou jedním jednoduchým komponentem z předpjatého titanu. Elasticita, pevnost a nezávislost uložení pinů/čepů charakterizují toto ultralehké vázání.

Patka vázání nabízí spolehlivé uchycuní titanovou U pružinou se snadnou změnou polohy chůze sjezd. Lze otočit o 90° (platí pro model bez brzdiček).

Brzdičky bez tření neovlivňují vypínací sílu pružiny, která se vyrábí ve 3 tuhostech. Zaarerováním vznikne plocha pro došlap v pozici chůze. 

Technologie
Titanium Core - část špičky vázání sestává z předpjatého titanového drátu. Titan je velmi lehký, pružný ale zároveň pevný materiál. Tento extrémně jednoduchý mechanismus nabízí významnou záruku funkčnosti a spolehlivosti. Díl je navržen s ohledem na možnost nezávislého uložení pinů/čepů tak, aby umožňovaly absorbovat náhlé rázy do vázání během jízdy v terénu. K uvolnění, rozevření přední čelisti tedy nedochází „skokovým“ způsobem tak, jak jsme zvyklí u původních pinových vázání ale postupným tedy lineárním narůstáním síly, která drží botu ve vázání. Nedochází tak k náhlým uvolněním boty z vázání. Jedna jednoduchá součást z titanu speciálně navržená svým tvarem a strukturou spojuje dvě čelisti ve špičce vázání. Čelisti se otevírají lehkým tlakem na přední aretační páčku, kterou lze stlačit buď rukou nebo lyžařskou hůlkou. Umístěte botu tak, aby piny/čepy čelistí byly v úrovni otvorů na boční straně boty. Poté uvolněte páčku pro sevření čelistí a zajištění špičky boty. Posuňte páčku nahoru, abyste zablokovali otevření čelistí pro chůzi. Tvarovaná pružina z titanu umožňuje špičce dokonale se přizpůsobit všem typům bot a zaručuje, že bota zůstane spolehlivě upnutá.
Další možnost nástupu do vázání je tlakem špičky boty směrem k pinům. Tento způsob nastoupení do vázání umožňuje pouze obuv s náběhovými žlábky směrem k insertům na botě. Možnost nastoupení do vázání je i stlačením výše uvedené páčky rukou, což uživateli přináší významné zlepšení nástupu do vázání ve složitějším terénu.

Elastic Titanium Core - titanový elastický prvek (tvarovaná pružina) zajišťuje pozoruhodnou elasticitu, která umožňuje vázání absorbovat rázové síly, které přináší jízda nejen v terénu.

Roto Riveted Pins - čepy (piny) na špičce vázání jsou z tvrzené oceli se samočisticí funkcí resp. drážkou, která napomáhá odstranit vodu, sníh i led z otvorů v botě. Pro pevné a odolné spojení pinů s čelistmi je použito spolehlivé rotační nýtování.

360° Technology - jednoduché vázání, které spojuje různé vyspělé technologie a materiály: kovaný hliník, frézovanou ocel a hliník, speciální tvarované syntetické polymery, zpracování a úpravy titanu.

Zero and Click - záslepka pinů patky vázání má inovativní zaklapávací systém, který umožňuje snadný přechod mezi módy chůze a sjezd.

Stopper Zero - patentovaný systém patky vázání umožňuje snadný přechod ze stoupací polohy (úhel 5,7°) do sjezdové a lze ji otáčet  o 90°, což umožňuje botě spočívat přímo na lyži a prodloužit tak délku kroku (úhel 0°).

 

kategorie závodní skialpinismus, fitness skitouring
doporučená šířka lyží 62 - 80 mm
doporučená hmotnost lyží výrobce neuvádí
brzdy volitelné  - 65 mm
polohy patní podpěry 0° a 6° - bez brzd
slot pro stoupací železa ne
posun ne
vypínací síly titanová pružina
hmotnost páru 216 g bez brzd, 296 g s brzdama

 

 

Naposledy prohlížené

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit