info

Skialpové vázání ATK Trofeo Brake World Cup black/white/yellow

Ultralehké vázání s brzdičkou a titanovou pružinou pro race, fitness a speed touring.
Produktové číslo10022804
VýrobceATK
9 890,- Kč (11 690,- Kč) - 15%
8 173,55 bez DPH
Skladem

Popis produktu

Novinka sezony 22/23 Trofeo Brake může být vstupním vázáním mezi závodní komunitu, fitness skialpinisty, kteří si večer po práci rádi dají pořádně do těla a "vyběhnou" sjezdovku nebo zpevněné cesty a následně se nebojí "přísného" sjezdu. Splňuje nová přísnější kritéria na vázání pro skialpové závody pořádaných ISMF, každé závodní vázání musí mít brzdičku.

Nový revoluční, kompletně automatický systém odjištění brzd na patní části v superlehkém provedení. Snadno ovladatelná, stačí zvednou překlápěcí podložku a brzda je aktivní, na výstup se podložka vrátí zpět na trny patky.

Trofeo brake se vyrábí v jedné verzi s titanovou pružinou (9 DIN) s pevnými hodnotami nastavení vertikálních i bočních vypínacích sil.

  • Materiál - Alu 7075, nerezová ocel, POM
  • EASY ENTRY SYSTEM - upravená geometrie špičky vázání, která optimalizuje zavádění do bot při nástupu a to i v případě opotřebených podrážek.
  • ROLLING-IN SYSTEM®: díky pružině ve tvaru „U“ nainstalované na otočném pivotu poskytuje měkčí zacvaknutí paty, což usnadňuje nášlap i na čerstvém sněhu a eliminuje typické opotřebení titanové pružiny.
  • MONOLINK TECHNOLOGY 1.0 - levé rameno špičky nemá pružinu a tak kromě nižší hmotnosti poskytuje vyšší upínací tuhost oproti konkurenci.
  • Na přední díl vázání je možné přidat slot na haršajzny.
  • Výrobní kód: PTTRB

Doporučujeme zakoupit s podložkou ATK Long Adjusment Plate R01. Zajistí větší variabilitu nastavení/posunu patky a vyhnete se problémům s montáží při změně velikosti nebo modelu bot.

Vyrobeno z pevnostní slitiny hliníku Alu 7075, nerezové oceli a termoplastu POM (charakteristické vlastnosti - pevnost, tuhost a rázová houževnatost).

 

kategorie závodní skialpinismus, fitness skitouring (skitouring)
doporučená šířka lyží 60 - 70 mm
doporučená hmotnost lyží pod 1.600 g (pár)
brzdy ne (volitelné vybavení - lze dokoupit)
polohy patní podpěry 32 mm
slot pro stoupací železa ano (volitelný doplňek)
posun ne
vypínací síly titanová pružina - 9 DIN*
hmotnost páru 280 g

 

* DIN, zkratka pro Deutsches Institut für Normung (Německý institut pro normalizaci), je průmyslově přijatá škála nastavení vypínací (uvolňovací) síly pro lyžařská vázání. Ačkoli identická sada norem je publikována Mezinárodní organizací pro normalizaci (ISO), většina výrobců uvádí právě DIN. Vypínací síla DIN bude nastavena technikem obchodu na základě vaší hmotnosti, výšky a úrovně lyžařských schopností vzhledem k vybranému vybavení, nebo je pevně daná.

Naposledy prohlížené

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit