info

Kukla Brubeck Wool Balaclava Unisex

Funkční unisexová kukla z merino vlny a syntetických materiálů.
VýrobceBrubeck
S/M
L/XL
Varianta10013451
Kukla Brubeck Wool Balaclava Unisex S/M black
683,- Kč (759,- Kč) - 10%
564,46 bez DPH
Skladem
Varianta10013452
Kukla Brubeck Wool Balaclava Unisex L/XL black
683,- Kč (759,- Kč) - 10%
564,46 bez DPH
Na dotaz

Popis produktu

Ubnisexová funkční kukla, která je vyrobena z kvalitní merino vlny a syntetických materiálů, které zaručují tepelnou ochranu hlavy a skvělý odvod potu.

Chrání hlavu, tvář a krk před sluncem, zimou a prachem. Díky materiálu, ze kterého je vyrobena, je kukla měkká, lehká, pružná a její nošení je velmi příjemné.

Brubeck patří již delší dobu k největším evropským výrobcům bezešvého termoprádla. Výrobky Brubecku můžete potkat po celém světě ve všem klimatických pásech. Důvodem je, že i navenek obyčejnému polyamidu nebo polyesteru umí v Brubecku dodat speciálním zpracováním skvělé termoregulační vlastnosti. Brubeck je jako jeden z mála výrobců, který umí propojit vlastnosti dvou samostatných vláken v jeden funkční materiál. Nejedná se vždy jen o kombinaci syntetika/syntetika. V Brubecku se totiž nespokojili jen s výrobou ze syntetických vláken, a proto obohatili svoji kolekci o výrobky z přírodních vláken (hlavně z merino vlny). Umí dokonce propojit, a tím využít, vlastnosti syntetického vlákna a přírodního v jeden výrobek. Všechny výrobky jsou velice jemné a příjemné a to i přesto, že se jedná vždy o dvouvrstvý materiál. Zároveň si materiál zachovává dlouho svoji pevnost a pružnost. Merino vlnu Brubeck odebírá jen z osvědčených farem, v kterých se chovají ke zvířatům šetrně a mají tu nejjemnější a nejkvalitnější vlnu.

  • unisex
  • velikosti S/M (52-57 cm) a L/XL (57-62 cm)
  • Barva černá
  • km10370

 

Složení: 

  • 41% merino vlna, 56% polyamid, 2% elastan, 1% polypropylen

Naposledy prohlížené

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit