info

Vázání Skitrab Titan Vario.2+Stopper 9-11

Inovativní spolehlivé vázání pro skitouring, fitness i skialpinismus.
VýrobceSkitrab
85mm
94mm
Varianta10018260
Vázání Skitrab Titan Vario.2+Stopper 9-11 85mm black
11 490,- Kč
9 495,87 bez DPH
Na dotaz
Varianta10018261
Vázání Skitrab Titan Vario.2+Stopper 9-11 94mm black
11 490,- Kč
9 495,87 bez DPH
Skladem

Popis produktu

Vázání SkiTrab VARIO.2 má inovativní špičku tvořenou jedním jednoduchým komponentem z titanu. Elasticita, pevnost a nezávislost charakterizují toto ultralehké vázání.
Patka vázání nabízí různá řešení zlepšující kvalitu vypnutí: boční elasticita až do 43°, 8mm elastická posuvná dráha, kompatibilní předozadní a boční vypínání, brzdy nazatížené třením podrážky.

Titanio Core - jedna jednoduchá součást z titanu speciálně navržená svým tvarem a strukturou spojuje dvě čelisti ve špičce. Tento extrémně jednoduchý mechanismus nabízí významnou záruku funkčnosti a spolehlivosti. Čelisti špičky se otevírají lehkým tlakem na přední aretační páčku, kterou lze stlačit buď rukou nebo lyžařskou hůlkou. Umístěte botu tak, aby čepy (piny) čelistí byly v úrovni otvorů na boční straně boty, poté uvolněte páčku aby se čelisti sevřely a zajistily špičku boty. Posuňte páčku nahoru, abyste zablokovali otevření čelistí pro chůzi. Tato tvarovaná pruřina z titanu umožňuje špičce dokonale se přizpůsobit všem typům bot a zaručuje, že bota zůstane spolehlivě upnutá.

Roto Riveted Pins - čepy (piny) na špičce vázání jsou z tvrzené oceli se samočisticí funkcí resp. drážkou, která napomáhá odstranit vodu, sníh i led z otvorů v botě. Pro pevné a odolné spojení pinů s čelistmi je použito spolehlivé rotační nýtování.

360° Technology - jednoduché vázání, které spojuje různé vyspělé technologie a materiély: kovaný hliník, frézovanou ocel a hliník, speciální tvarované syntetické polymery, zpracování a úpravy titanu.

Elastic Titanium Core - titanový elastický prvek (tvarovaná pružina) zajišťuje pozoruhodnou elasticitu, která umožňuje vázání absorbovat rázové síly, které přináší jízda nejen v terénu.

Strong Titanium Core - tvarovaná pružina z titanového drátu zajišťuje oproti tradičním systémům zvýšenou pevnost při vypínání vázání. Upevnění boty je tak mnohem lepší ve srovnání s klasickým vázáním a nechává lyžaře rozhodnout, zda při chůzi fixuje špičku vázání nebo ji nechá nezablokovanou s možností vypnutí např. v lavině.

Independent Jaws - titanový elastický prvek umožňuje čelistem pracovat nezávisle na sobě, na rozdíl od tradičního pinového systému, kde se čelisti pohybují symetricky. Snižuje se tak možnost náhodného vypnutí vázání. Upnutí lyžařské boty je tak efektivnější a bezpečnější.

 

kategorie skitouring, fitness skitouring, skialpinismus
doporučená šířka lyží 62 - 94 mm
doporučená hmotnost lyží výrobce neuvádí
brzdy ano - 65, 78, 85, 94 mm
polohy patní podpěry 3 - 12, 30, 36 mm
slot pro stoupací železa ano - 75, 86, 91, 97 mm
posun ano - 24 mm
vypínací síly 5-7, 7-9, 9-11 DIN* (přednastavené)
hmotnost páru 598 g 

* DIN, zkratka pro Deutsches Institut für Normung (Německý institut pro normalizaci), je průmyslově přijatá škála nastavení vypínací (uvolňovací) síly pro lyžařská vázání. Ačkoli identická sada norem je publikována Mezinárodní organizací pro normalizaci (ISO), většina výrobců uvádí právě DIN. Vypínací síla DIN bude nastavena technikem obchodu na základě vaší hmotnosti, výšky a úrovně lyžařských schopností vzhledem k vybranému vybavení.

 

Naposledy prohlížené

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit