info

Skialpové vázání Dynafit Blacklight+

Vázání Blacklight pro milovníky skitouringu, kteří hledají silnější sjezdový výkon se zvýšeným komfortem při velmi nízké hmotnosti.
VýrobceDynafit
90mm
Varianta10017426
Skialpové vázání Dynafit Blacklight+ 90mm magnet
8 990,- Kč (12 190,- Kč) - 26%
7 429,75 bez DPH
Skladem

Popis produktu

Vázání Blacklight pro milovníky skitouringu, kteří hledají silnější sjezdový výkon se zvýšeným komfortem při velmi nízké hmotnosti. Blacklight+ s hmotností pouhých 370 gramů je lehké, minimalistické skialpinistické vázání, které propůjčuje vašemu stoupání rychlost a navíc podává výborný výkon při sjezdu. U Blacklight+byly vlastnosti lehkého vázání orientovaného na výstup spojeny s výhodami klasického skialpinistického vázání. Vyznačuje se 10 mm pružnosti při nastavování délky a umožňuje přizpůsobení různým délkám podrážky. Díky dokonalému bajonetovému pozitivnímu zámku na patce je dosaženo maximálního vysokého přenosu síly z vázání na lyži, což zvyšuje odezvu a výkon při sjezdu. Boční věže Step-In usnadňují vstup do špičky o více než 30%. S Blacklight+ Binding jste nejen první na vrcholu, ale jste také první ve sjezdu. Blacklight+ umožňuje dvě výšky patky při stoupání, které můžete rychle a snadno ovládat pomocí své hůlky. Toto vázání je navíc zachováno s lyžařskými brzdami. Hodnotu bočního uvolnění vázání lze plně nastavit od DIN 5 do 12. Svislé uvolnění je pevné. Pro trochu větší bezpečnost na ledu nebo krustě lze připojit i haršajzny. Stejně jako u všech vázání DYNAFIT byl Blacklight+ vyvinut a vyroben v Německu a nabízí doživotní záruku DYNAFIT.

 

kategorie skitouring, fitness skitouring, skialpinismus
doporučená šířka lyží výrobce neuvádí
doporučená hmotnost lyží výrobce neuvádí
brzdy 75, 90 mm
polohy patní podpěry 2
slot pro stoupací železa ano - 80, 90, 100, 110 mm
posun ano - 10 mm
vypínací síly 5 - 12 DIN* (boční nastavení)
hmotnost páru 740 g

* DIN, zkratka pro Deutsches Institut für Normung (Německý institut pro normalizaci), je průmyslově přijatá škála nastavení vypínací (uvolňovací) síly pro lyžařská vázání. Ačkoli identická sada norem je publikována Mezinárodní organizací pro normalizaci (ISO), většina výrobců uvádí právě DIN. Vypínací síla DIN bude nastavena technikem obchodu na základě vaší hmotnosti, výšky a úrovně lyžařských schopností vzhledem k vybranému vybavení.

 

Naposledy prohlížené

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit