info

Triko Devold Logo Man Tee

Stylové pánské triko z jemné merino vlny pro volný čas.
VýrobceDevold
M
Varianta10019287
Triko Devold Logo Man Tee M green melange
1 889,- Kč (2 099,- Kč) - 10%
1 561,16 bez DPH
Na dotaz

Popis produktu

Základní vrstva, která se stane vaší součástí pro každý den po celý rok pro váš běžný den v práci, na procházce, v parku, na kole či horské turistice. Každý ví, že vlna je pro vaši zimní garderobu nepostradatelným materiálem. Věděli jste ale, že léto je pro vlnu také vysokou sezonou? Určete si své priority v oblékání. Kvalitu a spolehlivost už za Vás ověřili světoví expedičníci a objevitelé nebo pracovníci Horské služby ČR a Horské služby.

  • vlna se netaví ani nehoří a poskytuje přirozeně vysokou ochranu proti škodlivému UV záření.
  • Devold nezapáchá, ani když se v něm několikrát zpotíte, protože vlna brání rozmnožování bakterií.
  • termoprádlo aktivně reguluje vaši tepelnou pohodu – v zimě hřeje, v horku chladí.
  • Merino prádlo Devold je díky speciálnímu zpracování lehčí a příjemnější na nošení oproti ostatním materiálům
  • Devold Vás dokáže obléknout na jakoukoliv aktivitu a do jakýchkoliv podmínek.
  • ideální triko pro případ dalšího vrstvení
  • 100% přírodní merino vlna - hřeje, i když je vlhká
  • všichni jistě ocení snadnou údržbu bez nutnosti žehlení a možnost prát triko v pračce a sušit v sušičce

CERTIFIKÁTY
Značka Devold splňuje přísná kritéria mezinárodního testovacího a certifikačního systému pro textilie – Oeko Tex Standard 100. To znamená, že všechny produkty jsou vyráběny pouze ze zdravotně nezávadných materiálů.
Logo Woolmark, jen s vlněným prádlem označeným touto značkou si můžete být jisti, že máte v rukou opravdovou kvalitu! Aby oděv mohl nést logo Woolmark, musí obsahovat opravdu jen tu nejkvalitnější čistou vlnu, která splňuje přísná kritéria kvality.
Devold je ta nejlepší přírodní kvalita z Norska. Jedna z nejstarších značek oblečení na trhu s vlastním vývojem a výrobou ve své továrně v Evropě. Na výrobu produktů používají tu nejkvalitnější vlnu od farmářů převážně z Nového Zélandu a Austrálie. Tito farmáři dodávají vlnu výhradně Devoldu. Svět Devoldu je postaven na nejtechničtějším a dosud nepřekonaném přírodním vláknu, které dokážeme naprosto dokonale zpracovat. Je tvořen z vlny, která je 100% přírodním vláknem s vlastnostmi, které žádné umělé vlákno neumí nahradit. Jeho primárním úkolem je ochránit vás. Vlnu sice nedovedeme vyrobit, nicméně za více než 166 let ji umíme dokonale zpracovat a vytěžit z ní jedinečné vlastnosti. Vlnu si sami zpracováváme a naše výrobní závody se nachází výhradně v Evropě. Jako jediní celý proces produkce vlny kontrolujeme, a to od střihu ovcí, přes předení příze, až po tkaní pletenin a šití finálního výrobku. Jme nekompromisní, pokud jde o kvalitu a inovaci.

MATERIÁL
100 % Merino vlna; gramáž: 150 gr/m2, vlákno: Superfine 17,5 micron
 

Naposledy prohlížené

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit