info

Tílko Brubeck Comfort Wool Sleeveless Shirt

Pánské funkční tílko z vysoce kvalitní vlny merino v kombinaci se syntetickými vlákny.
VýrobceBrubeck
M
XL
Varianta10010696
Tílko Brubeck Comfort Wool Sleeveless Shirt M mild white
701,- Kč (779,- Kč) - 10%
579,34 bez DPH
Skladem
Varianta10010698
Tílko Brubeck Comfort Wool Sleeveless Shirt XL mild white
701,- Kč (779,- Kč) - 10%
579,34 bez DPH
Na dotaz

Popis produktu

Pánské podvlíkací triko bez rukávů COMFORT WOOL je vyrobeno z vysoce kvalitní dvouvrstvé vlny, která zajišťuje výbornou termoregulaci a maximální komfort užívání.

Díky speciálním vlastnostem úpletu je prádlo příjemně měkké a pohodlně se přizpůsobí tělu. Nevyvolává alergii nebo podráždění a je antibakteriální.

Brubeck patří již delší dobu k největším evropským výrobcům bezešvého termoprádla. Výrobky Brubecku můžete potkat po celém světě ve všem klimatických pásech. Důvodem je, že i navenek obyčejnému polyamidu nebo polyesteru umí v Brubecku dodat speciálním zpracováním skvělé termoregulační vlastnosti. Brubeck je jako jeden z mála výrobců, který umí propojit vlastnosti dvou samostatných vláken v jeden funkční materiál. Nejedná se vždy jen o kombinaci syntetika/syntetika. V Brubecku se totiž nespokojili jen s výrobou ze syntetických vláken, a proto obohatili svoji kolekci o výrobky z přírodních vláken (hlavně z merino vlny). Umí dokonce propojit, a tím využít, vlastnosti syntetického vlákna a přírodního v jeden výrobek. Všechny výrobky jsou velice jemné a příjemné a to i přesto, že se jedná vždy o dvouvrstvý materiál. Zároveň si materiál zachovává dlouho svoji pevnost a pružnost. Merino vlnu Brubeck odebírá jen z osvědčených farem, v kterých se chovají ke zvířatům šetrně a mají tu nejjemnější a nejkvalitnější vlnu.

  • gramáž 160 g/m2
  • vyráběné velikosti M-L-XL-XXL
  • SL10160

 

Složení:

  • 57% polyamid, 41% vlna Merino, 2% elastan

Naposledy prohlížené

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit