info

Stoupací pásy Pomoca Climb Pro S-Glide BF V2 110mm

Stoupací pásy se skvělým skluzem, přilnavostí a nadstandardní životností. Volně nastavitelné upínání špičky.
Produktové číslo10022045
VýrobcePomoca
5 121,- Kč (5 690,- Kč) - 10%
4 232,23 bez DPH
Skladem

Popis produktu

Skvělý skluz a přilnavost je hlavním benefitem těchto pásů Pomoca.

Systém Back Fix (BF) - pásy pro všechny délky lyží. Click Lock je umístěn na přední straně pásů, což z něj dělá univerzální systém. Pomocí třech nýtů můžete upínání přesně nasadit na všechny lyže bez ohledu na tvar, šířku a délku špičky. S úpravou šířky pásů podle tvaru lyží vám pomůže dodávaný ořezávací nástroj Pomoca Trim Cuttre. Pár stoupacích pásů je připraven za 10-15 minut.

Ve strmých a zledovatělých podmínkách může dobrá přilnavost znamenat rozdíl ve výkonu a úsporu energie. Odolné pásy představují dokonalou rovnováhu mezi dobrým skluzem a výbornou přilnavostí zajišťující dokonalý odraz.

Pásy Pomoca Climb Pro S-Glide mají membránu, která je vložená ve vrstvě mezi lepidlem a chlupem. Díky tomu zůstane lepidlo v dobré kondici na jakémkoliv sněhu.

GRIP - dobrá přilnavost při stoupání je velmi důležitá. POMOCA tedy vyvinula kombinaci materiálů a technik tkaní, aby spojila klouzavost a odolnost s přilnavostí. Vybalancované technologie a systémy uchycení vláken činí z pásů POMOCA Race Pro Grip velmi stabilní produkt do všech podmínek s delší životností.
SSL - díky tenčím vrstvám se značce POMOCA podařilo odlehčit svou klasickou membránu SAFER SKIN. SAFER SKIN LIGHT (SSL) je o 12 % lehčí, což znamená 150 g/m2. Díky SSL je pár pásů asi o 60-75 g lehčí a přitom zůstává 100% voděodolný.
EVER DRY 3.0 - představuje největší krok vpřed s ohledem na životní prostředí. Jedná se o první ošetření skluzné vrstvy pásů na trhu, které neobsahuje žádný perfluorocarbon, chemickou látku, která je škodlivá pro životní prostředí.
GLIDE PRO - POMOCA vyvinula nový proces GLIDE. Se stejnou aplikační technologií, ale novým, velmi kvalitním produktem GLIDE PRO, nabízejí pásy s GLIDE PRO výjimečným extra skluzem.

  • materiál 65% mohér + 35% nylon
  • délka pásu bez koncovek min. 185 cm
  • šířka 110 mm
  • max. doporučená šířka lyží do 92 mm pod botou
  • skluznost 213 kcal/h
  • přilnavost 52 g/cm2
  • hmotnost 1.200 g/m2
  • skladovací a transportní obal
  • pár

  

  

Naposledy prohlížené

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit