info

Stélky Sidas FlashFit Bike +

Anatomické vložky pro cyklistiku. Vhodné k dotvarování během 10 minut pomocí technologie Flashfit™
VýrobceSidas
M
L
Varianta10003085
Stélky Sidas FlashFit Bike + M
1 251,- Kč (1 390,- Kč) - 10%
1 033,88 bez DPH
Na dotaz
Varianta10003086
Stélky Sidas FlashFit Bike + L
1 251,- Kč (1 390,- Kč) - 10%
1 033,88 bez DPH
Na dotaz

Popis produktu

Anatomicky tvarované vložky BIKE + jsou vyvinuty speciálně pro cyklistiku. Podporou podélné, ale i příčné klenby nožní stabilizují a udržují nohy ve správné poloze pro lepší přenos energie na pedál, pomáhají rovnoměrně rozložit tlak při šlapání. Protišokový materiál pod klouby prstů tlumí vibrace od pedálů. Vložky pomáhají prevenci zánětů šlach, patologických změn na kloubech a mohou pomoci vyřešit pocity pálení a mravenčení chodidel. Antibakteriální povrch umožňuje komfortní šlapání naboso, což ocení hlavně triatlonisté.

  • AMF a pěnová vrchní vrstva pro pohodlí a prodyšnost
  • Podiaflex® podporuje a stabilizuje postavení nohy
  • Confortene® podložka absorbuje vibrace a zpřesňuje přenos sil
  • Flexibilní Transflux® podporuje přirozený tvar nohy
Velikostí XS S M L XL XXL
Mondo 22-23 23,5-24,5 25-26,5 27-28 28,5-29,5 29,5-31
EU 35-36 37-38 39-41 42-43 44-45  46-48 

Vložky Sidas FlashFit™ jsou předtvarovány pro střední klenbu chodidla. Protože jsou vložky vyrobeny ze speciálních termoplastických materiálů, lze je v případě potřeby přizpůsobit až ze 75 % nohám na míru.

Úprava je možná pouze při přímém nákupu v prodejnách vybavených zařízením Sidas FlashFit™.

 

Video - pokud vložky z řady Sidas FlashFit™ koupíte u specialistů s potřebným vybavením, lze je dle potřeby dotvarovat dle chodidel:

 

Úprava velikostí:


Velikostní číslování obuvi a jejich šíře se může u každého výrobce lišit, proto je nutno vyndat původní vložku z obuvi a od paty přiložit tuto původní vložku na vložku SIDAS tak, aby obě vložky v patě lícovaly. Pokud je vložka SIDAS kratší, je nutno zvolit větší velikost. Přečnívá-li vložka SIDAS pod původní vložkou, označte tužkou konturu původní vložky a následně podél linky zastřihněte. V patě ani na klenbě se vložka stříháním neupravuje (neplatí u WINTER H FLAT vložky). Poté vyzkoušejte, zda vložka SIDAS v obuvi dokonale sedí. Vložky nesmí být krátké, tak aby se v obuvi pohybovaly, ale také se nesmí po vložení do obuvi krčit, což by znamenalo, že jsou příliš dlouhé. Proto raději postupujte opatrně a zastřihávejte raději po menších kouscích a po každém zastřižení vložku vyzkoušejte do obuvi. Zvolením správné velikosti vložek, nebo jejich eventuální pečlivou úpravou zajistíte jejich správnou funkci, maximální komfort a pohodlí pro Vaše nohy.

Naposledy prohlížené

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit