info

Spodky Brubeck Active Wool 3/4 Pants

Pánské 3/4 kalhoty z vysoce kvalitní vlny merino v kombinaci se syntetickými vlákny.
VýrobceBrubeck
M
Varianta10010991
Spodky Brubeck Active Wool 3/4 Pants M dark blue
800,- Kč (889,- Kč) - 10%
661,16 bez DPH
Skladem

Popis produktu

Pánské 3/4 kalhoty jsou určené pro všechna roční období.

Dvouvrstvý úplet a bezešvé provedení optimalné přilně k tělu a díky vlastnosti termoregulace chrání před chladem či přehřátím.

Vzhledem k vysoké elasticitě vlny není prádlo pod oblečením viditělné a neomezuje tak volbu svrchní vrstvy. Díky antialergenním a antibakteriálním vlastnostem vlny, nevyvolává prádlo alergie a zabraňuje zadržování nežádoucích pachů.

Brubeck patří již delší dobu k největším evropským výrobcům bezešvého termoprádla. Výrobky Brubecku můžete potkat po celém světě ve všem klimatických pásech. Důvodem je, že i navenek obyčejnému polyamidu nebo polyesteru umí v Brubecku dodat speciálním zpracováním skvělé termoregulační vlastnosti. Brubeck je jako jeden z mála výrobců, který umí propojit vlastnosti dvou samostatných vláken v jeden funkční materiál. Nejedná se vždy jen o kombinaci syntetika/syntetika. V Brubecku se totiž nespokojili jen s výrobou ze syntetických vláken, a proto obohatili svoji kolekci o výrobky z přírodních vláken (hlavně z merino vlny). Umí dokonce propojit, a tím využít, vlastnosti syntetického vlákna a přírodního v jeden výrobek. Všechny výrobky jsou velice jemné a příjemné a to i přesto, že se jedná vždy o dvouvrstvý materiál. Zároveň si materiál zachovává dlouho svoji pevnost a pružnost. Merino vlnu Brubeck odebírá jen z osvědčených farem, v kterých se chovají ke zvířatům šetrně a mají tu nejjemnější a nejkvalitnější vlnu.

 

Vlastnosti:

  • gramáž 176 g/m2
  • vyráběné velikosti M-L-XL-XXL (viz tabulka velikostí)
  • SP10550

 

Složení:

  • 56% polyamid NILIT® INNERGY, 41% merino vlna, 1% polypropylen, 2% elastan

Naposledy prohlížené

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit