info

Skialpové vázání Marker Alpinist 10 Demo 90mm black/titanium

Super lehké pinové vázání určené pro půjčovny s předmontovanou brzdou a rozsahem nastavení pro délku podrážky 253 až 359 mm
Produktové číslo10018417
VýrobceMarker
7 490,- Kč (10 999,- Kč) - 32%
6 190,08 bez DPH
Skladem

Popis produktu

Super lehké pinové vázání určené pro půjčovny s pohodlnou ISI špičkou, předmontovanou brzdou a rozsahem nastavení pro délky podrážky od 253 do 359 mm. Je upevněné na váhově optimalizované desce se stupnicí odolnou proti poškrábání a lze ji nastavit bez nářadí pouhým stisknutím ovládací páky. Bota se automaticky umístí a vyrovná na široké špičce vázání s integrovanou zarážkou. Kinematicky optimalizované kolíkové páky umožňují zaklapnutí kolíků pouhým jemným zatlačením. Stejně jako ostatní alpinisté se Demo vyznačuje aktivní kompenzací délky v oblasti flexe lyže a působivým přenosem síly při sjezdech díky 38 mm širokému vzdálení otvorů. Pata má stoupací podpěry 0°, 5° a 9° a lze ji rychle a snadno přepínat mezi režimem výstupu a sestupu.

  

kategorie skitouring (skitouring, skialpinismus)
doporučená šířka lyží výrobce neuvádí
doporučená hmotnost lyží výrobce neuvádí
brzdy ano - 115 mm (předmontované)
polohy patní podpěry 3 - 0°, 5°, 9°
slot pro stoupací železa ano - 84, 106, 120 mm
posun ano - na délku podrážky 253 až 359 mm
vypínací síly 4 - 10 DIN* (vertikální i boční nastavení)
hmotnost páru 1070 g (s brzdami)

 

* DIN, zkratka pro Deutsches Institut für Normung (Německý institut pro normalizaci), je průmyslově přijatá škála nastavení vypínací (uvolňovací) síly pro lyžařská vázání. Ačkoli identická sada norem je publikována Mezinárodní organizací pro normalizaci (ISO), většina výrobců uvádí právě DIN. Vypínací síla DIN bude nastavena technikem obchodu na základě vaší hmotnosti, výšky a úrovně lyžařských schopností vzhledem k vybranému vybavení.

  

 

Naposledy prohlížené

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit