info

Skialpové vázání ATK Freeraider 14

Nejpevnější lehké freeskitouringové a freeridové vázání od ATK.
VýrobceATK
108mm
Varianta10015738
Skialpové vázání ATK Freeraider 14 108mm black/yellow
12 870,- Kč (16 090,- Kč) - 20%
10 636,36 bez DPH
Skladem

Popis produktu

Vázání ATK Freerider 14 doznalo změn oproti předchozí verzi. Brzda se přesunula pod patu a špička zdokonalila. Tento model skýtá výkon i komfort. Extrémní tvrdost i tuhost ve spojení boty/lyže, eliminace torzálních pohybů, precizní vypnutí v kritické situaci.

EASY ENTRY SYSTEM® - upravená geometrie špičky vázání, která optimalizuje zavádění do bot při nástupu.

Systém U.H.V.® (UP-HILL HARDNESS VARIATOR) umožňuje změnit tvrdost blokování špičky na kopci. Kompenzuje opotřebení vložky špičky bot v průběhu let, poskytuje správnou pevnost zamykání pro každého uživatele a optimalizuje tlak na blokovací mechanismus.

CAM RELEASE SYSTEM® exkluzivní systém, který poskytuje nejstabilnější sjezdový výkon na trhu. Extrémně přesné uvolnění. Stabilizuje piny a poskytuje špičkovou torzní tuhost vázání.

ELASTIC RESPONSE SYSTEM® elastický posuvný systém (8 + 4 / celkem 12 mm pružnosti) aplikovaný na patní část, aby byl zajištěn přirozený flex lyže (i v případě velkých skoků / stlačení). Zlepšuje výkonnost uvolnění vázání při zatížení, snižuje tlak na systém vázání lyžařských bot.

SNOW PACK PROOF SYSTEM® - žádný sníh pod špičkou a to i po několika opakovených výstupech i sjezdech. Zabraňuje také zatížení sněhem na špičce špičky a v každém okamžiku poskytuje dokonalou lehkost.

Díky novým inženýrským procesům byla geometrie přední části vázání vyvinuta pro mnohem lehčí našlápnutí ve starších či opotřebovaných modelech bot.

MAGNETO® (Magneto Heel Flaps) podpatěnky umožňují pět lehce nastavitelných pozic pro stoupání. A díky novým inženýrským procesům byla geometrie přední části vázání vyvinuta pro mnohem lehčí našlápnutí ve starších či opotřebovaných modelech bot.

SKI-BRAKE ELASTIC SLIDE integrovaná do brzdové destičky pro udržení pevné hodnoty bočního uvolnění vázání.

Včetně zadní brzdičky charakterizované obvyklou kvalitou ATK® a extrémní lehkostí a podložky FREERIDE SPACER.

Vyrobeno z pevnostní slitiny hliníku Alu 7075, uhlíkových vláken, nerezové oceli a termoplastu POM (charakteristické vlastnosti - pevnost, tuhost a rázová houževnatost).

 

kategorie freeskitouring, freeride
doporučená šířka lyží 95 - 120 mm
doporučená hmotnost lyží 2.400 - 3.800 g (pár)
brzdy ano - 97, 102, 108, 120 mm
polohy patní podpěry 5 - 0, +27.5, +30, +44, +49 mm
slot pro stoupací železa ano - 97, 102, 108, 120 mm
posun ano - 25 mm
vypínací síly 8 - 14 DIN* (vertikální i boční nastavení)
hmotnost páru 720 g

 

TECHNICKÁ PODPORA - kontaktujte ATK ohledně technické pomoci vyplněním online formuláře.

 

Naposledy prohlížené

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit