Bunda Montura Escape Hybrid Jacket W


5 199,17 bez DPH
5 199,17 bez DPH
Popis produktu
Montura Escape Hybrid Jacket W je kombinovaná dámská z části zateplená bunda s kapucí.
Přední panel (nepromokavý a nepropustí vítr), rukávy, ramena a kapuce jsou vyplněny ultralehkým polyestrovým syntetickým materiálem Comfortemp® (100g) a Comfortemp® ze sekundární syntetiky (60g). Díky syntetické izolaci je tělo chráněno před zimou a prochladnutím.
Zároveň mají dané části modelu dvouvrstvou membránu a vodoodpudivou úpravu DWR, které dohromady efektivně ochrání před deštěm a bunda se tak hodí i do nevlídných podmínek.
Zádový díl je vyroben z vysoce prodyšné polyesterové tkaniny, jež zabezpečí dokonalé odvětrávání při zvýšené fyzické námaze a to i s nasazeným batohem.
Také boky a zadní část rukávů jsou vyrobeny ze snadno roztažitelného materiálu přizpůsobivého postavě a všechny díly jsou doplněny úpravou DWR.
- syntetická izolace Comfortemp®
- vodoodpudivá úprava DWR
- částečná nylonová podšívka
- límec zevnitř lemován fleecem
- dvě boční kapsy na zip
- centrální zip z krycí légou
- strečový materiál na bocích pro větší pohodlí
- centrální zip po celé délce bundy
- ochrana proti UV záření UPF 50+
- elastický lem kolem boků, manžet a kapuce
- hmotnost 410 g