Načítám...

O nás

Jičínská prodejna SAGITA outdoor se specializuje na prodej a půjčování výzbroje a výstroje pro skialpinismus a telemarkové lyžování. Tento původní a nádherný styl si podmaňuje stále více nadšenců a zaznamenává rozvoj a "znovuobjevování". Snažíme se proto našim zákazníkům nabídnou kompletní výzbroj a výstroj pro tento bezesporu nádherný sport a podpořit tak jeho další rozvoj.

Tento sortiment doplňujeme i produkty pro všechny formy lyžování ve volném terénu a veškeré doplňky, které jsou potřebné pro bezpečný pohyb v překrásném prostředí hor. I tyto pomůcky a lyže je možné si vypůjčit anebo bezplatně otestovat před jejich zakoupením.

Po celý rok též v prodejně naleznete vybavení pro horolezce. Můžete být úplný začátečník nebo se můžete chystat na expedici, vždy se vám vynasnažíme dobře poradit a nabídnout vybrané vybavení renomovaných zahraničních i tuzemských firem. Jedná se o produkty oblíbené nejširší lezeckou veřejností nebo využívané pro špičkové výkony lezeckých celebrit i prověřené naším Test týmem .

Nejširší nabídku zboží však máme připravenu pro turistiku a volný čas. Ať se chystáte na dlouhý trek nebo se půjdete jen tak projít do Českého ráje, vždy si chcete volné chvíle užít. My vám zaručíme, že se na vybavení z naší prodejny můžete spolehnou v jakémkoliv terénu i počasí. Zbytek už je na vaší fyzické kondici.

Mnoho pěkných chvil na cestách a v přírodě vám přeje tým jičínské prodejny SAGITA outdoor!

Blog