Načítám...

Pohodlí pro vaše nohy - vložky SIDAS

Každá noha je jedinečná a má svůj tvar. Vložky standardně dodávané s jakoukoliv obuví většinou tyto specifika nerespektují a vyhovují jen menší části populace. Proto jsme

  • pořídili nový stroj na tvarování vložek pro vaše sportovní aktivity
  • umíme tak vytvarovat vložku přímo na vaši nohu do jakékoliv boty
  • pomůžeme vám zbavit se nepříjemných pocitů z vašich bot
  • nabízíme také systém pro ohřev nohou a zvýšení komfortu v obuvi, včetně jejího vysoušení
Technologie a vložky Sidas FlashFit - jedná se o vyšší řadu již předtvarovaných vložek, která je použitím různých typů materiálů s odlišným umístěním antišokových zón a konstrukcí určena již pro konkrétní sportovní aktivity. Tyto vložky jsou vyrobeny z termoplastických materiálů, které je možno ještě dále přizpůsobit chodidlu až ze 75%, a to pomocí patentované revoluční technologie.
 
 
 
Zkuste si nejdříve odpovědět na pár otázek. Pokud vás zaujmou, pokračujte ve čtení dále a dozvíte se proč ...
 
  • Jsou vaše boty nepohodlné? Nesedí vám přesně?
  • Zažili jste někdy křeče, bolest svalů nebo zánět šlach?
  • Měli jste někdy puchýře nebo otlaky?
  • Už vás napadlo, že bolest kloubů může pocházet od vašich chodidel?
  • Bolí vás nohy? Zatím možná ne, ale ...
 

VAŠE NOHY JSOU ...
 

UNIKÁTNÍ
Každé chodidlo má svou vlastní morfologii (délku, šířku, tvar). Často slyšíme o noze s vysokou, normální nebo nízkou klenbou, ale samozřejmě existuje velké množství kombinací délek, šířek a tvarů. Otisk každého chodidla je proto absolutně jedinečný.Proč nás tedy nutí nosit univerzální sériovou obuv???

CITLIVÉ
Vaše nohy Vás nosí každý den. Jsou opravdovým senzorem, pomocí kterého dostáváte řadu informací pozitivních nebo negativních, které se dále přenáší Vaším tělem. 

AKTIVNÍ
Vaše nohy jsou téměř neustále v pohybu. Reagují na vaše povely. Přizpůsobují se aktuálnímu povrchu. Při velké zátěži se dokáží prodloužit až o 1,5 cm na délku. 

KOMPLEXNÍ
Noha je složena z 28 kostí a obě nohy dohromady tvoří čtvrtinu celé kostry: 16-ti kloubů, 107 vazů a 27 svalů. Když jejich pevnost věkem nebo únavou klesá, mají Vaše nohy tendenci povolovat, deformovat a také méně absorbují nárazy. 

VAŠE ZÁKLADY
Nohy tvoří základ Vašeho těla a přitom celá jeho váha spočívá jen na několika cm2. Mají stabilizující, absorbující a pohonnou roli, a proto jsou základním faktorem pro udržení rovnováhy a správné funkce zbytku těla.

PRVNÍ POMOC - vložky Sidas Universal 3D 
            
 
 
 

VYTVOŘTE SI SPRÁVNÉ SPOJENÍ MEZI ...

1. CHODIDLY

Váha celého Vašeho těla spočívá jen na pár cm2. Použitím vložek, které distribuují tlak rovnoměrně po celé plosce nohy, eliminujete vznik otlaků puchýřů a křečí. Díky anatomicky tvarovaným 3D vložkám budete mít okamžitý trvající pocit komfortu. Jejich používání se stane samozřejmostí.

2. OBUVÍ

Vaše nohy nejsou Vaše boty, jsou pouze jejich součást. Individuálně zhotovené vložky jsou spojením mezi obuví a Vaší nohou. Stabilizují a podporují chodidla jak v podélné, tak v příčné ose, a tudíž zabraňují svalové únavě. Vložky udržují chodidla v optimální pozici.

3. TĚLEM

Protože chodidla jsou základem Vašeho těla, jejich pozice má vliv na celý Váš postoj. Když se věnujete pohybovým aktivitám, je nezbytné, aby byla dodržena perfektní harmonie a správné osové postavení mezi všemi částmi lidského těla. Použitím vložek zajistíte rovnováhu svalového řetězce a kostry a zabráníte tak bolestem a poškození kloubů. Nestabilní chodidlo může vést k nadměrné rotaci kolen, což má vliv na celý zbytek těla (bolest kolen, zad, kyčlí, krku).

 

TEDY,

nejlepší cestou, jak vás přesvědčit o výhodách anatomicky tvarovaných 3D vložek SIDAS, je jejich nezávazné vyzkoušení ve vašich botách u nás na prodejně!

Blog