Načítám...

Hagan Pure

Boty Pure kombinují vysokou pohodlnost, velký rozsah pohybu při chůzi a velmi dobré sjezdové vlastnosti.

Cena s DPH:
9 690 Kč
Akční cena s DPH:
9 690 Kč
Původní cena s DPH:
13 890 Kč
Ušetříte:
4 200 Kč
Běžná cena:
13 890 Kč
Velikost obuvi v Mondo Point:
Nejprve je třeba zvolit parametr: Velikost obuvi v Mondo Point
Dostupnost:
Nejdříve zadejte parametry
Tuto kombinaci nelze koupit
Počet:
pár
Výrobce:
Informace o produktu

S hmotností 1.250 g (pro velikost 27.0 MP) jsou boty Hagan Pure téměř tak lehké jako závodní boty a pevné skoro tak, jako vícepřezkové určené pro sjezd. S 60° rozsahem pohybu komínu jsou ideální pro dlouhé výstupy, přechody i technicky a lezecky náročnější úseky túry.

Anatomicky tvarovaný skelet (ACS - Anatomic Correct Shell) přirozeně padne na nohu a zajistí přesné přenesení sil na lyži a stabilitu a to jak při sjezdech, tak i během stoupání i za použití maček. Konstrukce skeletu BaXframe z kvalitního a pevného Grilamidu spolu s vhodným umístěním osy komínu zaručují perfektní tuhost a kontrolu nad lyžemi v jakékoliv situaci. O bezpečnou fixaci nohy ve skeletu během výstupu/sjezdu i o správné rozložení sil na skelet se postará Multi Deflect Buckle systém (MDB). 

Boty Hagan Pure jsou plně kompatibilní s pinovými skialpinistickými vázáními (Dynafit, G3, ATK, Marker, ...), stejně tak jsou kompatibilní se všemi systémy upínání maček. Doporučená 100% kompatibilita je s mačkami Grivel Crampons Skitour a Skirace.

Model Pure je ideální jak pro rekreační, tak i pro nejnáročnější skialpinisty, kteří hledají pohodlné, lehké a pevné boty kombinující vysokou pohodlnost a perfektní sjezdové vlastnosti mnohem těžších sjezdových bot.

 

  • ACS (Anatomic Correct Shell) - ve spolupráci se sportovci vyvinul výrobce optimálně tvarovaný skelet, sledující tvar chodidla, nohy a pohybu. Skelet minimalizuje tlakové body a neomezuje tak krevní oběh v nohách, tudíž nedochází k prochladnutí 
  • BaXframe Cuff konstrukce komínu je zesílena výstuhami ve tvaru X, které volně přecházejí do ztracena. Směr výstuh je stejný jako směr největších sil působících na skelet. Tím je dosaženo lepšího zadního a bočního přenosu sil na hranu. Zvyšuje se i tuhost - Core ST jsou ve skeletu pevnější než boty bez výztuh
  • MDB (Multi Deflect Buckle) systém - vícesměrové upínání dolní přezkou ve dvou směrech garantuje rovnoměrné rozložení upínací síly a zajistí vysoký komfort při dlouhých výstupech. Výhodou systému je také nízká hmotnost 
  • NFT (Neo Flex Tongue) - jazyk navržený s ohledem na túrové i sjezdové požadavky sportovců. Vrchní část je měkčí pro pohodlnou flexi při chůzi a spodní část je z tvrdšího materiálu. Při sjezdové poloze měkčí část přenáší sílu na spodní tvrdší část a na boky skeletu, kde se síly dál přenášejí k lyži. 
  • OCB (Oversized Closing Belt) - široký strap s ryskou, který jednou nastavíte na vhodnou délku a dál už není třeba nic přenastavovat. Vše (přepnutí režimu chůze/sjezd) ovládáte jen přezkou. Systém snižuje hmotnost bot a je velmi jednoduchý a intuitivní na ovládání. 

 

Parametry:

kategorie skitouring, fitness skialpinismus
vnitřní šířka skeletu (mm) 101
flex (index) 95
rozsah pohybu komínu 60°
náklek 16°
cunting ne
vnitřní botička kombinovaná textilní Pure Innenschuh
přezky (2) klasická + Buckle Velcro Strap
vhodné pro vázání pinová (PIN) Tech
norma podrážky DIN ISO 9523
inzerty TLT
vyráběné velikosti (MP) 23.0 - 27.5 včetně 1/2 čísel
max. šířka středu lyží (mm) 88
hmotnost páru (g) + (velikost MP) 2.500 (27.0)

 

Délka podrážky (skeletu) pro jednotlivé velikosti:

mondo point 26.0 - 26.5 27.0 - 27.5 28.0 - 28.5 29.0 - 29.5 30.0 - 30.5
délka (v mm) 289 299 309 319 329

 

Pro lepší výkon a komfort doporučujeme s produktem zakoupit anatomicky tvarované vložky SIDAS.

 

Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.
Hodnocení
Průměrné hodnocení 0/5
Hodnoceno 0x
  • 1 0x
  • 2 0x
  • 3 0x
  • 4 0x
  • 5 0x

Zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Vaše hodnocení zboží

1 - nejhorší, 5 - nejlepší

Poptávka

 
Blog