Načítám...

Marker Kingpin 13

První certifikované bezpečnostní "pinové" vázání pro freeskitouring.

Cena od s DPH:
11 465 Kč
Akční cena s DPH:
11 465 Kč
Původní cena s DPH:
12 739 Kč
Ušetříte:
1 274 Kč
Běžná cena:
12 739 Kč
Šířka brzd:
Nejprve je třeba zvolit parametr: Šířka brzd
Dostupnost:
Nejdříve zadejte parametry
Tuto kombinaci nelze koupit
Počet:
pár
Výrobce:
Informace o produktu

V nabídce od října 2019

 

Již několika sezónami ověřené freeskitouringové vázání Kingpin, které jako prvním PinTech vázání na světě obdrželo od prestižní německé zkušební organizace TÜV certifikát DIN ISO 13992:2007 = "bezpečnostní lyžařské vázání".

Jako jedno z mála vázání využívá k fixaci upínacího mechanismu špičky 6-ti pružin. Vázání též umožňuje zachování podélného průhybu po celé délce lyže (i v oblasti pod vázáním), díky kterému jsou lyže stabilnější a snáze se ovládají.

Jednoduché používání, snadný nástup do vázání, precizní přenos sil na podložku během sjezdu a dokonalé vypínání při pádu. To jsou vlastnosti, které vaši skitouringovou zkušenost ze dne na den posunou výš.

Špička vázání Kingpin je velmi podobná konkurenčním pinovým skialpinistickým vázáním, patka se naopak podobá patkové části vázání MARKER Squire. Kingpin je kompatibilní s třemi druhy stoupacích maček (90 mm, 105 mm, 120 mm) pro lepší postup v umrzlejším terénu.

Dvě snadno vyměnitelné modifikace brzd, užší 75 -100 mm a širší 100 - 125 mm, je možné použít i na velmi široké lyže. V módu chůze má Kingpin 3 pozice stoupání, které jednoduše za pomoci košíčku hůlky nastavíte podle svých potřeb. Rozsahy podpatěnky jsou 0°, 7° a 13°. Brzdičky se automaticky přepínají a zůstanou vždy v požadované pozici pro chůzi nebo sjezd. 

  • vypínací síla: 6 - 13 DIN*
  • patní podpěry - 3 polohy (0°, 7°, 13°)
  • brzdy 100 nebo 125 mm (součást dodávky)
  • sloty pro připnutí maček 90, 105 a 120 mm (volitelné vybavení - není součást dodávky
  • 650 g (pár bez brzd); 750 g (pár s brzdami)

* DIN, zkratka pro Deutsches Institut für Normung (Německý institut pro normalizaci), je průmyslově přijatá škála nastavení vypínací (uvolňovací) síly pro lyžařská vázání. Ačkoli identická sada norem je publikována Mezinárodní organizací pro normalizaci (ISO), většina výrobců uvádí právě DIN. Vypínací síla DIN bude nastavena technikem obchodu na základě vaší hmotnosti, výšky a úrovně lyžařských schopností vzhledem k vybranému vybavení.

 

Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.
Hodnocení
Průměrné hodnocení 0/5
Hodnoceno 0x
  • 1 0x
  • 2 0x
  • 3 0x
  • 4 0x
  • 5 0x

Zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Vaše hodnocení zboží

1 - nejhorší, 5 - nejlepší

Poptávka

 
Blog